- Ashanger Cato Zilver
Een simpel, tijdloos hangertje van 14 mm groot. Een kleur naar keuze: as en bladgoud samen maken een klein wereldje van deze dierbare hanger.
De achterzijde kan gegraveerd worden.€ 389,90 - asketting Dao Druppel Groot
Een massief zilveren druppel van maar liefst 3 cm groot waarin de as zichtbaar is als in een wereldje.
Een blikvanger, een ode aan een leven.€ 399,90 - Asketting Dao Druppel Mat
Deze strakke, solide druppel is 20 mm groot. Met een ingetogen, pure matte afwerking.
Een druppelvorm is klassiek en modern tegelijk. Als je op zoek bent naar een tijdloze hanger met een bijzondere, karaktervolle as-steen dan is…€ 359,90 - Asketting Dao Druppel Zilver
Deze strakke, solide druppel is 25 mm groot. Kies een kleur die bij je past en wij vullen de hanger met as en eventueel bladgoud.
Een druppelvorm is klassiek en modern tegelijk. Als je op zoek bent naar een tijdloze hanger met een…€ 329,90 - asketting Semper Zilver Ovaal
Een krachtige, pure as-steen van 18 mm groot omhuld door massief zilver. Simpel maar oh zo mooi. Er wordt wat bladgoud van 24 karaat vermengd met het as om een karaktervolle structuur te krijgen wat fonkelt in het zonlicht.
De…€ 329,90 - Asketting Vergeet Mij Niet zilver
Een fijn, draagbaar hangertje van zilver met een klein gedroogd Vergeet-mij-nietje in het midden. Op de achterzijde kan een mooie gravure worden gezet.
Dat kan een standaard gravure zijn of een handgeschreven tekst zoals op de…€ 299,90 - Ashanger Hebrus zilver en roségoud
Een vrouwelijk, subtiel hangertje van 12 millimeter groot. De sierrand is van roségoud gemaakt en de achterzijde is van zilver. Die kunnen we graveren. Het zachte blauw staat prachtig bij de intense glans van het roségoud.
Door…€ 299,90 - Asketting Design Plain met vergeet-mij-nietje
Een tijdloze hanger met as waar een vergeet-mij-nietje in verschijnt. Puur natuur. Er wordt een klein glimmertje toe gevoegd zodat de hanger tot leven komt in het zonlicht.
De achterzijde en zijkant van de hanger kan gegraveerd…€ 399,90 - As-hanger Druppel Klein Zilver
Een mooi formaat zilveren druppel die je elke dag om kunt. Ze is 7 mm groot. De achterzijde wordt gegraveerd.
€ 239,90 - Asketting Castor Zilver
Een prachtig heelal van bladgoud, as en een kleur naar keuze. Een hanger met poezie...
Kies zelf de geboortesteen die past bij degene die is overleden.
De hanger hangt aan een Bamboo collier van zilver voor een extra vrouwelijke…€ 329,90 - Asketting Aisne Zilver
Een helderblauwe hanger met een abstract werkje van as. De hanger heeft diepte en straalt een natuurlijke puutheid uit. Ze is 25 mm groot. De achterzijde kan worden voorzien van een mooie handschrift gravure, vingerafdruk of…
€ 299,90 - Asketting Dordogne Oval Groot
Een grote, ovale hanger van maar liefst vijf centimeter. De as wordt met 24 karaat bladgoud verwerkt in een steen. Je blijft kijken naar het kleine wereldje wat de hanger laat zien.
Op de achterzijde kan een persoonlijke tekst,…€ 299,90 - Asketting Sunshine Goodbye
Zonnig geel met 24 karaat bladgoud fonkelt jou tegemoet. Deze hanger straalt alle mooie, vrolijke momenten uit die jullie samen hebben beleeft. De as in deze kleur laten vereeuwigen symboliseert dit gevoel.
Ze is 23 mm groot. De…€ 299,90 - Asketting Main Oval Zilver
Deze klassieke vorm heeft een vrouwelijk hangoog en een fijn formaat. Ze is in totaal 25 mm groot en bestaat uit één stuk. Daardoor heb je hiermee een hanger die je lekker iedere dag om je hals kunt dragen.
Kies een kleur die…€ 349,90 - Asketting Herfst Zilver
Een prachtig as-steentje met een antieke groen-blauwe kleur, bladgoud en natuurlijk de as. In een zo eenvoudig mogelijke uitvoering waarbij het ascomponent strak tussen de ketting is vast gezet.
Op de achterzijde kan een mooie…€ 319,90 - Asketting Marnix Zilver
Een eenvoudig, strak vierkantje met as waar de ketting doorheen loopt. De achterzijde kan gegraveerd worden.
Het vierkantje is 7 mm groot.€ 299,90 - As hanger Leaves Light
Een ovaal van zilver met prachtige kleuren waarin de as wordt verwerkt. Het lijkt wel een steen, met adertjes van goud. Kies je eigen kleur!
Een zwarte hartvormige Spinel fonkelt aan de voorzijde.Het ovaal is 15 mm, het hart is 5…€ 359,90 - Asketting Keira
De hanger is vrouwelijk maar heeft toch iets stoers. De as dwarrelt op een felblauwe achtergrond.
€ 229,95 - As Medaillon Zilver
Een klassiek zilveren medaillon met aan de ene zijde een foto van degene die je zo mist. Aan de andere zijde komt de as. Mooi op een blauwe of groene achtergrond met wat bladgoud.
De voorzijde kan gegraveerd worden.€ 299,90 - Ashanger Zilver een Schaal van liefde
In een geborgen schaal van mat zilver zit een klein rond bolletje met een geboortesteen. in dit geval een Saffier. Onder de steen zit de as van degene die je zo mist.
Elke maand van het jaar heeft een steen die daarbij past. Het…€ 429,90 - Ashanger Sophie Zilver Ovaal
Een mooie, klassieke hanger van massief zilver. Een kleur naar keuze, as en bladgoud wat daar op afsteekt.
De hanger is 2 cm groot en de achterzijde kan gegraveerd worden.€ 449,90
Zoek je een eenvoudig, maar toch bijzonder assieraad? Deze askettingen zijn elegant door hun eenvoud. Tijdloos en altijd te dragen. Ik werk uitsluitend met eerste gehalte zilver.